Operator urządzeń

SZUKASZ PRACY?
NIE CZEKAJ! Startujemy z rekrutacją – PRACA OD ZARAZ!

Agencja Zatrudnienia TWG Polska Sp. z o.o. ( numer certyfikatu 6678) poszukuje osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Środa Śląska

Zakres obowiązków:
-obsługa urządzeń
-kontrolowanie zgodności parametrów
-kontrolowanie jakości wyprodukowanego wyrobu
-dbanie o zapewnienie ciągłości produkcji
-dbałość o porządek i powierzone narzędzia

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez Agencję <- po 6ciu miesiącach zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie!
– wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne premie i dodatki
– darmowy dojazd do pracy z wielu miejscowości!

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym
– rzetelność i punktualność
– gotowość do pracy w systemie 4brygadowym

Zainteresowała Cię ta oferta ? Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń lub od razu wyślij do nas swoje CV a my rozpoczniemy proces rekrutacji już od zaraz!

TWG Polska Sp. Z o.o.
55-300 Środa Śląska
Ulica Śląska 11
71 714 23 00

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
dwg-polskabiuro
rekrutacja
T: +48 717142300
E: info@twg-polska.pl