PAKOWACZ

Agencja Zatrudnienia TWG Polska Sp. z o.o. ( numer certyfikatu 6678) poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko:

PAKOWACZ
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków:

  • zdolności manualne, spostrzegawczość,
  • chęci do pracy,
  • umiejętność prostego liczenia w pamięci,

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę tymczasową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • BEZPŁATNY DOJAZD Z OKOLIC ŻAROWA, JAWORZYNY ŚLĄSKIEJ, STRZEGOMIA, WILCZKOWA, MALCZYC, ŚRODY ŚLĄSKIEJ oraz WIŃSKA, WĄSOSZA, WOŁOWA, BRZEGU DOLNEGO, MIĘKINI
  • zatrudnienie przez Agencję tylko przez 6 miesięcy, potem bezpośrednio w firmie!

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
dwg-polskabiuro
rekrutacja
T: +48 717142300
E: info@twg-polska.pl