Agencja zatrudnienia TWG Polska poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko:

Rekruter ze znajomością j. rosyjskiego lub ukraińskiego.

Miejsce pracy: Środa Śląska

Opis stanowiska:

  • Rekrutacja i selekcja cudzoziemców do pracy w Polsce
  • Koordynacja przyjazdów pracowników do Polski
  • Zapewnienie przepływu informacji między współpracownikami
  • Wystawianie ogłoszeń o pracę
  • Prowadzenie rekrutacji w social mediach i stronie internetowej
  • Rozdawanie ulotek

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego – warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego – warunek konieczny
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Doświadczenie w rekrutacji – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia do pracy – samochód i telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

T: +48 717142300
E: info@twg-polska.pl