O nas

TWG Polska oferuje pakiet usług, takich jak rekrutacja, selekcja, zatrudnienie oraz transport starannie wybranych i doświadczonych pracowników. TWG Polska to samodzielna filia znanej  holenderskiej firmy z branży pracy czasowej. Jesteśmy oficjalnie zarejestrowani w Polsce i specjalizujemy się w leasingu pracowniczym oraz pośrednictwie pracy.

Wynajem pracowników to często występująca forma pracy. Rekrutujemy i selekcjonujemy pracowników w Polsce, żeby następnie skojarzyć ich z pracodawcami w ich kraju bądź za granicą. TWG Polska dysponuje rozbudowaną bazą danych kandydatów. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie i wiedzę konsultantów i doskonale rozumieją, jak dobrze przeprowadzić proces rekrutacji i selekcji pracowników.

Dzięki naszej dogłębnej znajomości rynku pracy w Polsce potrafimy skojarzyć odpowiedni personel z pracodawcami. Wykonujemy również sporo pracy za pracodawców. Rekrutujemy i selekcjonujemy personel i zapewniamy, by za pomocą naszego własnego parku pojazdów dotarł do miejsc pracy. Zapewniamy również możliwość zamieszkania w bliskim sąsiedztwie zakładu pracy.

Dlaczego warto wybrać TWG Polska:

√ Gwarantowane rozwiązanie
√ Pośrednictwo pracy dobrane na miarę
√ Proaktywna postawa
√ Wykwalifikowani pracownicy

Certyfikat:

  • Certyfikat KRD
  • Certyfikat NEN
  • Licencja TWG Polska
  • Licencja 2016 Niemcy