Nowe oddziały TWG Polska

Autor: Maciej Warowny

Z dumą ogłaszamy, że  TWG Polska otwiera dwa nowe oddziały w Katowicach i Krakowie.

TWG Polska to agencja, która inwestuje w ludzi i łączy wysoką jakość kompetencji kandydatów z potrzebami pracodawców, zapewniając tym samym znaczące, długoterminowe zatrudnienie.

Osobom poszukującym pracy TWG Polska pomaga w uzyskaniu nowych możliwości zatrudnienia. Pomagamy kandydatom zidentyfikować swoje umiejętności, podpowiadamy jak można je zastosować w nowej pracy i towarzyszymy im na każdym etapie rekrutacji. Firmom pomagamy nie tylko znaleźć dobrego pracownika, ale też prowadzimy  dokumentację kadrowo-płacową i oferujemy pełne wsparcie przy onboardingu oraz w razie problemów operacyjnych. Dzięki TWG, legalizacja pracy i pobytu osób z zagranicy stanie się prosta, a zatrudnienie będzie przebiegało w przyjemnej atmosferze.

Owocem ciężkiej pracy i wiary w skuteczność naszych działań są dwa nowe oddziały TWG, mieszczące się od niedawna w Katowicach i Krakowie. Podobnie jak nasze inne lokalizacje, nowe oddziały skutecznie łączą kandydatów z lokalnymi pracodawcami, tworząc dopasowania, które przyniosą długotrwałe korzyści obu stronom. W każdym z oddziałów dążymy do stworzenia silnych i szczerych relacji między firmami, a nowymi pracownikami, aby pomóc kandydatom w znalezieniu stałego miejsca zatrudnienia, a co za tym idzie, zapewnić firmom wykwalifikowanych pracowników. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie nasi specjaliści.

Jednym z nich jest Tomasz Domagała – dynamiczny i zarażający optymizmem manager kierujący oddziałem z  Krakowa . Teamwork, wdrażanie nowych strategii i dbanie o motywację pracowników to tylko niektóre z licznych umiejętności Tomka. Wcale nie dziwi nas też dobre zarządzanie zespołem i projektami międzynarodowymi – nasz nowy Branch Manager z Krakowa może pochwalić się znajomością aż trzech języków obcych – holenderskiego, angielskiego i greckiego. Gdybyśmy mieli w kilku słowach opisać Tomka, powiedzielibyśmy: team spirit, pozytywne nastawienie i fajna atmosfera. Naprawdę, trudno go nie lubić!

Tomasz Zimka  – stonowany profesjonalista – to nasz manager odpowiedzialny za oddział w Katowicach . Dbałość o detale i dopinanie wszystkiego na ostatni guzik pomaga mu nie tylko osiągać świetne wyniki, ale i zjednywać sobie Klientów. Głównym zadaniem Tomka jest kształtowanie profesjonalnego wizerunku TWG Group w południowej Polsce oraz osobista rekrutacja i selekcja kandydatów na stanowiska managerskie. Po pracy, Tomek relaksuje się oglądając hokej. Jako ciekawostkę zdradzimy jeszcze, że jego kolejną pasją jest kolej i transport publiczny. Ciekawi jesteśmy jak uprawnienia kolejowe Tomka pomagają mu w pracy z Klientami!

To właśnie dzięki naszym nowym managerom kierującym oddziałami w Katowicach i Krakowie możemy budować trwałe relacje biznesowe, negocjować korzystne warunki umów i wdrażać nowe strategie. W ten sposób kształtujemy profesjonalny wizerunek TWG Polska nie tylko w Krakowie i Katowicach, ale na arenie krajowej i międzynarodowej.

 

 

 

Jesteśmy Tu dla Ciebie. W czym możemy pomóc?

Czy chcesz wiedzieć, co możemy dla Ciebie znaczyć?