Warto poznać nas bliżej

Autor: Maciej Warowny

TWG Polska ̶ ekspert usług personalnych

Firma TWG Polska stanowi odpowiedź na potrzebę maksymalnego usprawnienia procesu rekrutacji, zarówno po stronie pracodawcy, jak i pracownika.

Wieloletnie doświadczenia naszego zespołu, zdobyte na rynku pracy areny międzynarodowej, definiują nas mianem eksperta usług personalnych, który mądrze korzysta z wypracowanych rozwiązań, ale także jest uważny na zmienność zapotrzebowań w branży. Cechujemy się elastycznością i odnosimy sukcesu na płaszczyźnie high volume recruitment.

O wiarygodności naszej firmy najlepiej świadczą liczby określające lata doświadczeń – to ponad 32 lata aktywności na rynku europejskim. Głównie na rynku holenderskim oraz 12 lat doskonalenia warsztatu w Polsce. Gwarancją świadczenia usług na niezmiennym, najwyższym poziomie są przyznane nam certyfikaty ̶ APT oraz NEN 4400-2, uprawniające do legalnego prowadzenia działalności jako Agencja Pracy Tymczasowej zarówno na terenie Polski jak i Holandii.

Naszą ofertę, w formie usług najmu pracowników tymczasowych, kierujemy do wymagających klientów poszukujących zewnętrznego partnera w celu optymalizacji kosztów pracowniczych w przedsiębiorstwie oraz firm, które potrzebują wsparcia w procesie rekrutacji, selekcji i legalizacji pracowników.

Dzięki współpracy z siecią biur partnerskich, zlokalizowanych na terenie Ukrainy, Białorusi oraz Gruzji, nieustannie rozwijamy bogatą bazę danych kompetentnych i wartościowych kandydatów, którzy szybko mogą uzupełnić braki personalne w Państwa firmie. Nasz atut to praktyczna umiejętność legalizacji pobytu i pracy cudzoziemca w oparciu o wszelkie dostępne narzędzia, co istotnie wpływa na atrakcyjność zasobów własnych agencji, jak i poszerza jej ofertę o sprawdzony consulting dotyczący zatrudniana obywateli państw trzecich.

Z punktu widzenia pracownika jesteśmy polecanym pośrednikiem rekrutującym do pracy na terenie Holandii i Polski. Dzięki wewnętrznemu naliczaniu wynagrodzeń nasi pracownicy otrzymują pensję zawsze na czas. Bezpieczeństwo i satysfakcja zatrudnionego to dla nas priorytet podczas negocjacji prowadzonych względem warunków pracy, transportu czy mieszkaniowych.

Jesteśmy do waszej dyspozycji zarówno na etapie rekrutacji i legalizacji pracy oraz pobytu, jak i przez cały okres zatrudnienia.

Specjalizujemy się w obsłudze rekrutacji branży automotive, FMCG, budowlanej, produkcyjnej, przemysłowej. Z sukcesem pozyskujemy klientów i pracowników sektora transportu i logistyki. Jesteśmy natomiast pewni, że proaktywna postawa naszych rekruterów pozwoli namierzyć specjalistów w każdej dziedzinie. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o potrzebach Twojej branży.

 

https://www.twg-polska.pl/

https://www.facebook.com/polskatwg

https://www.instagram.com/polskatwg/

 

Jesteśmy Tu dla Ciebie. W czym możemy pomóc?

Czy chcesz wiedzieć, co możemy dla Ciebie znaczyć?