Dla pracownika

W TWG Polska możesz spodziewać się więcej niż tylko pomocy w znalezieniu pracy. Chcielibyśmy, poza udostępnieniem miejsc pracy, wspierać Cię informacjami na temat stale zmieniającego się świata pracy oraz przydatnymi wskazówkami co do tego, jakie masz możliwości w ramach danej organizacji.

Dbamy o to, byś uzyskał(-a) więcej informacji przed ubieganiem się o pracę. Ponadto możesz u nas uzyskać różnorakie możliwości uzupełnienia kwalifikacji bądź przekwalifikowania. Nie wahaj się, złóż podanie o pracę. Gdybyś nie trafił(-a) na pasującą ofertę, wtedy trafisz do naszej bazy danych i skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko znajdziemy odpowiednie stanowisko dla Ciebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej jako pracownik? A może jesteś zainteresowany(-a) dostępnymi stanowiskami? Skontaktuj się z nami już teraz, bez zobowiązań.

  • Pośrednictwo pracy – Agencja Pracy Tymczasowej jest jedynie pośrednikiem w procesie rekrutacji , po którym kandydat zostaje bezpośrednio zatrudniony u pracodawcy.
  • Praca tymczasowa – nie ważne kim jesteś , jeśli szukasz pracy tymczasowej to jest to miejsce dla Ciebie. Oferujemy zatrudnienie na umowę o prace tymczasową w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy. Nasza załoga pomoże Ci w wyborze najlepszej dla Ciebie oferty pracy. Chcesz nawiązać współpracę – skontaktuj się z nami!
  • Praca za granicą – masz ochotę odwiedzić inny kraj i zyskać doświadczenie na rynku zagranicznym ? Dysponujemy różnorodnymi ofertami pracy skierowanymi zarówno do osób o określonych kwalifikacjach jak i pracy sezonowej dla osób bez doświadczenia.
Aktualne oferty pracy